Kadencja 2014-2018

Radni Rady Miasta Płocka kadencji 2014 – 2018

 

  1. Andrzej Aleksandrowicz
    andrzej.aleksandrowicz@radni.plock.eu
     
  2. Leszek Brzeski 
    leszek.brzeski@radni.plock.eu
     
  3. Daria Magdalena Domosławska
    daria.domoslawska@radni.plock.eu
     
  4. Marcin Flakiewicz
    marcin.flakiewicz@radni.plock.eu
     
  5. Wojciech Wiesław Hetkowski
    wojciech.hetkowski@radni.plock.eu
     
  6. Artur Robert Jaroszewski
    artur.jaroszewski@radni.plock.eu
     
  7. Jacek Jasion
    jacek.jasion@radni.plock.eu
     
  8. Iwona Jóźwicka - Postanowienie Nr 301/2014 Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 11 grudnia 2014 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego
    iwona.jozwicka@radni.plock.eu
     
  9. Tomasz Zdzisław Kolczyński
    tomasz.kolczynski@radni.plock.eu
     
  10. Tomasz Kominek
    tomasz.kominek@radni.plock.eu
     
  11. Tomasz Korga
    tomasz.korga@radni.plock.eu
     
  12. Iwona Krajewska
    iwona.krajewska@radni.plock.eu

  13. Artur Bolesław Kras - Postanowienie Nr 300/2014 Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 11 grudnia 2014 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego
    artur.kras@radni.plock.eu
     
  14. Marek Krysztofiak
    marek.krysztofiak@radni.plock.eu
     
  15. Wioletta Maria Kulpa
    wioletta.kulpa@radni.plock.eu
     
  16. Lech Jan Latarski
    lech.latarski@radni.plock.eu

  17. Grzegorz Lewicki - Postanowienie Nr 292/2014 Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego
    grzegorz.lewicki@radni.plock.eu
     
  18. Tomasz Maliszewski
    tomasz.maliszewski@radni.plock.eu
     
  19. Adam Paweł Modliborski
    adam.modliborski@radni.plock.eu
     
  20. Joanna Ewa Olejnik
    joanna.olejnik@radni.plock.eu
     
  21. Barbara Smardzewska-Czmiel
    barbara.smardzewska-czmiel@radni.plock.eu
     
  22. Michał Sosnowski
    michal.sosnowski@radni.plock.eu
     
  23. Małgorzata Struzik
    malgorzata.struzik@radni.plock.eu
     
  24. Piotr Michał Szpakowicz
    piotr.szpakowicz@radni.plock.eu
     
  25. Michał Twardy
    michal.twardy@radni.plock.eu

 

  • Krzysztof Izmajłowicz - Postanowienie Nr 286/2014 Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 8 grudnia 2014 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego,
     
  • Roman Wiesław Siemiątkowski - Postanowienie Nr 285/2014 Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 5 grudnia 2014 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego 

 


Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 2 lata temu (piątek, 26 października 2018, godzina 13:52)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 695 410
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji