Kadencja 2018-2023

RADNI RADY MIASTA PŁOCKA

 W KADENCJI 2018-2023

 

  1. Andrzej Aleksandrowicz

andrzej.aleksandrowicz@radni.plock.eu

  1. Edward Bogdan

edward.bogdan@radni.plock.eu

  1. Leszek Brzeski

leszek.brzeski@radni.plock.eu

  1. Łukasz Mariusz Chrobot

lukasz.chrobot@radni.plock.eu

  1. Anna Derlukiewicz

anna.derlukiewicz@radni.plock.eu

  1. Daria Magdalena Domosławska

daria.domoslawska@radni.plock.eu

  1. Artur Robert Jaroszewski

artur.jaroszewski@radni.plock.eu

  1. Jacek Jasion

jacek.jasion@radni.plock.eu

  1. Teresa Kijek

teresa.kijek@radni.plock.eu

  1.  Maciej Tomasz Bukowski 

maciej.bukowski@radni.plock.eu

Postanowienie Komisarza Wyborczego

11.               Tomasz Kominek

tomasz.kominek@radni.plock.eu

  1. Tomasz Korga

tomasz.korga@radni.plock.eu

  1. Iwona Krajewska

iwona.krajewska@radni.plock.eu

  1. Marek Krysztofiak

marek.krysztofiak@radni.plock.eu

  1. Piotr Kubera

piotr.kubera@radni.plockeu

  1. Wioletta Maria Kulpa

wioletta.kulpa@radni.plock.eu

  1. Lech Jan Latarski

lech.latarski@radni.plock.eu

  1. Tomasz Maliszewski

tomasz.maliszewski@radni.plock.eu

  1. Adam Paweł Modliborski

adam.modliborski@radni.plock.eu

  1. Joanna Ewa Olejnik
    Postanowienie Komisarza Wyborczego w Płocku I w spr. stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnej Rady Miasta Płocka

joanna.olejnik@radni.plock.eu

  1. Maciej Tomasz Bukowski
    maciej.bukowski@radni.plock.eu                                        
    Postanowienie Komisarza Wyborczego

 

  1.  Łukasz Maria Pietrzak
    Postanowienie Nr 318/2019 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego do Rady Miasta Płocka

lukasz.pietrzak@radni.plock.eu

  1. Mariusz Pogonowski

mariusz.pogonowski@radni.plock.eu

  1. Jerzy Kazimierz Seweryniak

jerzy.seweryniak@radni.plock.eu

  1. Roman Wiesław Siemiątkowski 
    Postanowienie Nr 471/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 23 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miasta Płocka w kadencji 2018 - 2023

 

  1. Małgorzata Maria Ogrodnik 
    Postanowienie Nr 476/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego do Rady Miasta Płocka

malgorzata.ogrodnik@radni.plock.eu

  1. Małgorzata Struzik

malgorzata.struzik@radni.plock.eu

  1. Jacek Piotr Terebus
    Postanowienie Nr 472/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 23 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miasta Płocka w kadencji 2018 - 2023.

 

  1. Marta Krasuska
    Postanowienie Nr 477/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego do Rady Miasta Płocka

marta.krasuska@radni.plock.eu

 

RADNI RADY MIASTA PŁOCKA KADENCJI 2018-2023 WEDŁUG OKRĘGÓW WYBORCZYCH

OKRĘG Nr 1
1. STRUZIK Małgorzata
2. JAROSZEWSKI Artur Robert
3. PIETRZAK Łukasz Maria
4. POGONOWSKI Mariusz
5. KRYSZTOFIAK Marek
6. BUKOWSKI Maciej Tomasz
7. KUBERA Piotr

OKRĘG Nr 2
1. LATARSKI Lech Jan
2. KRASUSKA Marta
3. MALISZEWSKI Tomasz
4. CHROBOT Łukasz Mariusz
5. KULPA Wioletta Maria
6. BRZESKI Leszek
7. BOGDAN Edward

OKRĘG Nr 3
1. KOMINEK Tomasz
2. OGRODNIK Małgorzata Maria
3. KRAJEWSKA Iwona
4. ALEKSANDROWICZ Andrzej
5. KIJEK Teresa
6. SEWERYNIAK Jerzy Kazimierz

OKRĘG Nr 4
1. DERLUKIEWICZ Anna
2. DOMOSŁAWSKA Daria Magdalena
3. JASION Jacek
4. KORGA Tomasz
5. MODLIBORSKI Adam Paweł


Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 3 lata temu (piątek, 26 października 2018, godzina 13:52)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 700 706
  • Data ostatniej aktualizacji: środa, 16 lutego 2022, godzina 08:32
  • Historia aktualizacji

  • 16 lutego 2022, godzina 08:32 Aktualizacja dokumentu
    05 maja 2021, godzina 08:34 Aktualizacja dokumentu
    05 maja 2021, godzina 08:09 Aktualizacja dokumentu
    05 maja 2021, godzina 08:00 Aktualizacja dokumentu
    05 maja 2021, godzina 07:59 Aktualizacja dokumentu
    14 kwietnia 2021, godzina 12:48 Aktualizacja dokumentu
    26 czerwca 2019, godzina 10:13 Aktualizacja danych
    26 czerwca 2019, godzina 10:01 Aktualizacja danych
    26 czerwca 2019, godzina 09:25 Aktualizacja danych
    26 czerwca 2019, godzina 08:44 Aktualizacja danych
    26 czerwca 2019, godzina 08:43 Aktualizacja danych
    26 czerwca 2019, godzina 08:42 Aktualizacja danych
    26 czerwca 2019, godzina 08:36 Aktualizacja danych
    25 czerwca 2019, godzina 10:06 Aktualizacja danych
    27 grudnia 2018, godzina 13:43 Aktualizacja danych
    27 grudnia 2018, godzina 13:39 Aktualizacja danych
    13 grudnia 2018, godzina 12:33 Aktualizacja danych
    13 grudnia 2018, godzina 12:27 Aktualizacja danych
    28 listopada 2018, godzina 12:38 Aktualizacja danych
    28 listopada 2018, godzina 12:37 Aktualizacja danych
    26 października 2018, godzina 13:53 Aktualizacja danych