Anna Derlukiewicz, Interpelacja Nr 1150 z dnia 25 września 2020r.
Wymiana ogrodzenia Miejskiego Przedszkola nr 14

Płock, 24 września 2020 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta Płocka                                                                                  INTERPELACJAPrzedmiot, temat interpelacji: Wymiana ogrodzenia Miejskiego Przedszkola nr 14.


Uzasadnienie:
Na wniosek Dyrekcji Miejskiego Przedszkola Nr 14 przy ul. Miodowej 8/1, zwracam się z prośbą o wymianę ogrodzenia, które jest w złym stanie technicznym, jest skorodowane, a jego fundamenty rozsadzają rosnące na nieruchomości drzewa. Zagraża to bezpieczeństwu dzieci uczęszczających do Przedszkola, jak również przechodzącym obok Mieszkańcom. Wymiana ogrodzenia wynika również z rocznego protokołu Kontroli Obiektu Budowlanego, który był przeprowadzony w maju br. To zadanie jest również ujęte w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym.
Ponadto od ok. 5 lat Dyrekcja Przedszkola występuje w przedmiotowej sprawie z pismami do Urzędu Miasta Płocka uzyskując odpowiedzi, że ogrodzenie będzie wykonane. Natomiast w przeciągu tego czasu wykonano chodnik, drogi dojazdowe i taras, a ogrodzenie nadal jest w złym stanie.
W związku z powyższym proszę o zabezpieczenie środków w budżecie Miasta Płocka i jak najszybsze wykonanie zadania z uwagi na bezpieczeństwo dzieci.                                                                                                                                                        Anna Derlukiewicz


Dokumenty:
Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 1 miesiąc temu (poniedziałek, 28 września 2020, godzina 12:37)
  • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
  • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
  • Ilość wyświetleń: 134
  • Data ostatniej aktualizacji: czwartek, 01 października 2020, godzina 12:55
  • Historia aktualizacji

  • 01 października 2020, godzina 12:55 Aktualizacja dokumentu
    28 września 2020, godzina 12:38 Aktualizacja dokumentu