Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 713
Inwestycje i bieżąca działalność Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaInterpelacja


dot. inwestycji i bieżącej działalności Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku realizował w tym roku inwestycję, 14 kwietnia br. został przekazany firmie plac budowy. Czy w trakcie trwania inwestycji został uszkodzony wybieg dla panter śnieżnych poprzez wjazd ciężkiego sprzętu? Ponadto firma wykonująca inwestycję uszkodziła 2 lampy przy wybiegu. Czy firma odpowiedzialna za powstanie uszkodzeń zwróciła ZOO równowartość zakupu dwóch lamp, jeśli tak to proszę o dowód rozliczenia z ujęciem w księgach rachunkowych.
Czy brama wjazdowa (do obsługi) na wybieg ma odpowiednią szerokość w odniesieniu do środków transportu i obsługi technicznej, które codziennie wykonują swoje obowiązki?
Czy w ramach projektu technicznego były zaplanowane ogrodzenia elektryczne (pastuchy), czy spełniają wymogi? Czy Miejski Ogród Zoologiczny z własnych środków wykonywał dodatkowe prace związane z tym wybiegiem np. dodatkowe ogrodzenie elektryczne?
Na terenie ZOO prowadzona jest wycinka drzew, czy pochodzący z niej materiał –drewno - jest sprzedawane, jeśli tak to dla kogo? Ponadto proszę o przedstawienie dowodów KP udokumentowanych przez dział administracyjny (np. dokument WZ) wraz z przedstawieniem dochodów z tego tytułu ujętych w księgach rachunkowych.

/-/ Wioletta Kulpa

 

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 8 lat temu (poniedziałek, 16 listopada 2015, godzina 10:18)
  • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
  • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
  • Ilość wyświetleń: 2 696 085
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji