Wiesław Kossakowski / 2007-11-26 / 495
Przedmiot, temat interpelacji: w Łodzi, ale i w innych miastach Polski wprowadzono ograniczenia w zakupach towarów w jednorazowych torebkach zobowiązując właścicieli do sprzedaży produktów w torebkach papierowych, bawełnianych (odpłatnych) lub innych ekologicznych.

Interpelacja 495

Wiesław Kossakowski
Imię i nazwisko

26.11.2007r.
data złożenia interpelacji

I N T E R P E L A C J A

 Przedmiot, temat  interpelacji: w Łodzi, ale i w innych miastach Polski wprowadzono ograniczenia w zakupach towarów w jednorazowych torebkach zobowiązując właścicieli do sprzedaży produktów w torebkach papierowych, bawełnianych (odpłatnych) lub innych ekologicznych.

Uzasadnienie interpelacji: Zwracam się do p. Prezydenta o rozważenie stworzenia specjalnego programu ekologicznego dotyczącego tematu interpelacji. Program powinien opierać się nie tylko na nakazie zmiany opakowań, ale powinien być stworzony od edukacji ekologicznej począwszy, a na efekcie wprowadzenia zmiany opakowań. W imieniu Komisji Gospodarki Komunalnej pragnę zadeklarować pracę w ramach tego, moim zdaniem, ważnego tematu by w 2008r. można było go wprowadzić w życie.


Wnioski, ewentualne źródła finansowania:-

Załączniki:-

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji: -

/-/ Wiesław Kossakowski
podpis

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 14 lat temu (czwartek, 29 listopada 2007, godzina 10:18)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 695 800
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji