Artur Jaroszewski / 2007-12-27 / 518
Przedmiot, temat interpelacji: dotyczy karnetów na Lożę Honorową (10 szt.) oraz biletów na mecze piłkarskie przeznaczone na akcje społeczne organizowane przez Miasto (20 szt./mecz), wynikających z “Pakietu świadczeń reklamowych”, zawartego pomiędzy Miastem Płock, a Wisłą Płock S.A.

Artur Jaroszewski
Imię i nazwisko

Płock, 27.12.2007 r.
data złożenia interpelacji

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat  interpelacji: dotyczy karnetów na Lożę Honorową (10 szt.) oraz biletów na mecze piłkarskie przeznaczone na akcje społeczne organizowane przez Miasto (20 szt./mecz), wynikających z “Pakietu świadczeń reklamowych”, zawartego pomiędzy Miastem Płock, a Wisłą Płock S.A.
Proszę o informację do kogo trafiły i na jakich warunkach/zasadach przedmiotowe karnety oraz bilety? Kto w imieniu Miasta podejmował decyzję w przedmiotowej sprawie? Czy i z kim decyzja ta była konsultowana?

Uzasadnienie interpelacji:
W dniu 01.08.2007r. Prezydent Miasta Płocka podpisał umowę z Wisłą Płock SA, dotyczącą odpłatnego świadczenia przez spółkę sportową usług promocyjnych. Jednym z elementów umowy był pakiet świadczeń reklamowych. W poz. 16 i 17 pakietu wyszczególnione są:
16. Bilety na mecz piłkarski przeznaczone na akcje społeczne organizowane przez Miasto – 20 szt./mecz.
17.  Karnety na Lożę Honorową (parking, catering) – 10 szt.
W nieciekawej rzeczywistości polskiej klubowej piłki nożnej oraz nie najlepszej sytuacji finansowej klubu przejrzystość finansów jest bardzo ważna.

Wnioski, ewentualne źródła finansowania: -

Załączniki: -

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji: -

/-/ Artur Jaroszewski
podpis

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 16 lat temu (poniedziałek, 07 stycznia 2008, godzina 07:46)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 696 158
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji