Wioletta Maria Kulpa, Interpelacja Nr 1799 z dnia 11 sierpnia 2022r.
Miejsca parkingowe i dojazd do Szkoły Podstawowej nr 23

Płock, dn. 9.08.2022

Wioletta Kulpa

Radna Rady Miasta Płocka

INTERPELACJA

Miejsc parkingowych i dojazdu do Szkoły Podstawowej nr 23Za niespełna m-c zacznie się nowy rok szkolny i problemy rodziców dzieci dojeżdżających do Szkoły Podstawowej nr 23 i Przedszkola przy ul. Walecznych. Urząd Miasta Płocka i Prezydent doskonale znają problemy komunikacyjny w tym obszarze i brak zapewnienia bezpieczeństwa osób, szczególnie dzieci poruszających się chodnikami. Parkingi, które są usytuowane za chodnikiem, stąd samochody parkując przecinają chodniki. Kolejny problem to korkowanie się w godzinach porannych ok. 8.00, kiedy rodzice bądź opiekunowie starają się odwieźć dzieci do szkoły, czy przedszkola.

3 lata temu podczas spotkania w Szkole Podstawowej nr 23 na którym był obecny prezydent, sprawa przez mieszkańców była poruszana, nic od tamtego momentu nie zostało zrobione. Wiem również, że rada rodziców SzP23 zgłaszała bardzo konstruktywne rozwiązania tego problemu, który niestety w UMP nie został podjęty.

W związku z tym proponuję, aby UMP i MZD zorganizowało spotkanie z dyrekcjami SzP 23 i Przedszkola, przedstawicielami rady rodziców, radą osiedla w jak najszybszym terminie w celu wypracowania konkretnego rozwiązania tej sytuacji sięgając również do już wypracowanych dokumentów.


                                                                                                                         Wioletta Kulpa


Dokumenty:
Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 1 rok temu (środa, 17 sierpnia 2022, godzina 12:16)
  • Osoba publikująca: Magdalena Kania
  • Nadzór nad treścią: Magdalena Kania
  • Ilość wyświetleń: 524
  • Data ostatniej aktualizacji: piątek, 26 sierpnia 2022, godzina 10:31
  • Historia aktualizacji

  • 26 sierpnia 2022, godzina 10:31 Aktualizacja dokumentu
    17 sierpnia 2022, godzina 12:17 Aktualizacja dokumentu