Łukasz Maria Pietrzak, Interpelacja Nr 1550 z dnia 09 grudnia 2021r.
Naprawa miejsc parkingowych znajdujących się przy al. Jana Pawła II od ronda Sybiraków Płockich do Jana Pawła II 17

Radny Rady Miasta Płocka                                                                                                                Płock, 08.12.2021 r.
Łukasz Pietrzak


                                                                            INTERPELACJA


Dotyczy: naprawy miejsc parkingowych znajdujących się przy al. Jana Pawła II od ronda Sybiraków Płockich do Jana Pawła II 17.


    W imieniu mieszkańców osiedla Podolszyce Południowe, zwracam się z prośbą o odświeżenie, wyrównanie miejsc parkingowych przy al. Jana Pawła II na odcinku od ronda Sybiraków Płockich do Jana Pawła II 17. Moim zdaniem zasadne by było także namalowanie tam linii wyznaczających wspomniane miejsca parkingowe.


Uzasadnienie:
Wymienione miejsca parkingowe wzdłuż al. Jana Pawła II są jednym z najstarszych elementów całego osiedla. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek w przeszłości były remontowane. Dodatkowo powstałe na nich nierówności powodują stojące kałuże. W obecnej technologii budowy parkingi są tak projektowane by odprowadzić zalegającą na nich wodę. Od strony wizualnej także wymagają interwencji. Wystarczy spojrzeć na załączone zdjęcie. Moim zdaniem powinny tam zostać także wymalowane linie rozgraniczające miejsca parkingowe, nawet pomimo „stopniowania” miejsc parkingowych. Należy też pamiętać, że dziury i nierówności mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu, gdyż nie trudno się tam potknąć i przewrócić. Wierzę, że ratusz dostrzeże potrzebę działania w tym zakresie.


Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.                                                                                                             Łącze wyrazy szacunku,
                                                                                                                    Łukasz Pietrzak


Dokumenty:
Metryka dokumentu
 • Data publikacji: 6 miesięcy temu (wtorek, 14 grudnia 2021, godzina 14:37)
 • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
 • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
 • Ilość wyświetleń: 232
 • Data ostatniej aktualizacji: wtorek, 21 grudnia 2021, godzina 13:37
 • Historia aktualizacji

 • 21 grudnia 2021, godzina 13:37 Aktualizacja dokumentu
  14 grudnia 2021, godzina 14:39 Aktualizacja dokumentu
  14 grudnia 2021, godzina 14:39 Aktualizacja dokumentu