Wioletta Maria Kulpa / 2014-12-08 / 6
Funkcjonowanie schroniska dla zwierząt

Płock, dn. 8.12.2014Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJADotyczy funkcjonowania schroniska dla zwierząt


Wielokrotnie w ostatnim czasie mieszkańcy zwracają się z interwencjami w sprawie funkcjonowania schroniska dla zwierząt. Posłużono się przykładem, gdy 29 listopada /sobota/ br. do Straży Miejskiej zadzwoniła kobieta informując o znalezieniu na przystanku autobusowym pudełka z małymi kotami. Schronisko odmówiło przyjazdu.
W związku z zaistniałą sytuacją proszę o przedstawienie informacji:
- jeśli według regulaminu schronisko przyjmuje zwierzęta jedynie w dni powszednie, to w takim razie, co z sytuacją gdy w okresie zimowym ktoś znajdzie bezdomne zwierzę i zechce zgłosić to do Straży Miejskiej lub bezpośrednio do schroniska?
- jeśli schronisko nie pracuje w weekendy, to dlaczego w weekendy i święta po ulicach przemieszcza się samochód (oznakowany) służbowy schroniska? Czy w weekendy są podejmowane jakieś interwencje, lub załatwiane sprawy służbowe?
- Jaką kwotę na utrzymanie schroniska otrzymuje jednostka organizacyjna prowadząca je tj. SITA PGK Sp. z o.o. ze środków budżetu miasta w latach 2010-2014 i jaka jest ich wysokość planowana na 2015 rok?
- Czy na funkcjonowanie schroniska wpływają inne środki finansowe, poza rzeczowymi darami, np. ze Związku Gmin Regionu Płockiego, a jeśli tak to jakie są to kwoty w poszczególnych latach (2010-2014)?

 

/-/ Wioletta Kulpa

 

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 9 lat temu (poniedziałek, 08 grudnia 2014, godzina 15:03)
  • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
  • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
  • Ilość wyświetleń: 2 696 615
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji