Łukasz Maria Pietrzak, Interpelacja Nr 1744 z dnia 24 maja 2022r.
Naprawa chodnika przy Szkole Podstawowej Nr 23, wzdłuż ogrodzenia prowadzącego do Parku Północnego, na osiedlu Podolszyce Północ

Radny Rady Miasta Płocka                                                                                                   Płock, dnia 18 maja 2022r.
Łukasz Pietrzak                                                                             INTERPELACJA    Dotyczy:
Naprawa chodnika przy Szkole Podstawowej Nr 23, wzdłuż ogrodzenia prowadzącego do Parku Północnego, na osiedlu Podolszyce Północ.


W imieniu rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 23 zwracam się z prośbą o naprawę chodnika biegnącego wzdłuż ogrodzenia szkoły. Chodnik ten prowadzi do Parku Północnego i stanowi jeden z kluczowych ciągów komunikacyjnych osiedla.

Wspomniany chodnik jest zbudowany z płyt chodnikowych, które z biegiem lat uległy znacznemu uszkodzeniu. Są bardzo nierówne, popękane i dziurawe, a miejscami brakuje poszczególnych fragmentów ścieżki. Cały chodnik jest dość mocno pofalowany. Taki stan faktyczny zdecydowanie nasila ryzyko upadku i kontuzji. Dodatkowo, z racji, że chodnik prowadzi do Parku Północnego, korzysta z niego wiele osób starszych, którym spacer przez taki chodnik sprawia dość dużą trudność.


Zwracam się z prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojej interpelacji.                                                                                                                        Z wyrazami szacunku,
                                                                                                                            Łukasz PietrzakDokumenty:
Metryka dokumentu
 • Data publikacji: 1 miesiąc temu (piątek, 27 maja 2022, godzina 12:46)
 • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
 • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
 • Ilość wyświetleń: 198
 • Data ostatniej aktualizacji: poniedziałek, 06 czerwca 2022, godzina 11:44
 • Historia aktualizacji

 • 06 czerwca 2022, godzina 11:44 Aktualizacja dokumentu
  27 maja 2022, godzina 13:37 Aktualizacja dokumentu
  27 maja 2022, godzina 12:47 Aktualizacja dokumentu