Krzysztof Buczkowski / 2007-02-06 / 44
Przedmiot, temat interpelacji: W związku z zapowiedzią Pana Prezydenta (wyrażoną na sesji Rady Miasta w dniu 30 stycznia 2007roku ) o możliwości rozszerzenia programu dotacji UM do remontów płockich budynków zabytkowych o pozostałe kamienice znajdujące się pod ochroną konserwatorską (tzw. strefa konserwatorska) proszę o informację na kiedy wspomniane rozszerzenie jest planowane i jaki będzie jego zakres.

Interpelacja 44

Krzysztof Buczkowski

06. 02. 2007r.

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat interpelacji: W związku z zapowiedzią Pana Prezydenta (wyrażoną na sesji Rady Miasta w dniu 30 stycznia 2007roku ) o możliwości rozszerzenia programu dotacji UM do remontów płockich budynków zabytkowych o  pozostałe kamienice znajdujące się pod ochroną konserwatorską (tzw. strefa konserwatorska) proszę o informację na kiedy wspomniane rozszerzenie jest planowane i jaki będzie jego zakres.

Uzasadnienie interpelacji: Informacja ta pozwoli administratorom kilkudziesięcioletnich kamienic efektywniej zaplanować prace remontowe i w ten sposób przyczynić się do poprawy wizerunku płockiej Starówki.

Wnioski, ewentualne źródła finansowania:-

Załączniki:-

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji-

/-/ Krzysztof Buczkowski

 

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 17 lat temu (środa, 07 lutego 2007, godzina 13:38)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 696 346
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji