Elżbieta Gapińska / 2007-03-27 / 147
Przedmiot, temat interpelacji:Powstanie w ciągu 2-3 lat ośrodka wychowawczego dla młodzieży z terenu powiatu płockiego i miasta Płocka. Rozważenie możliwości przeznaczenia na ten cel planowanej inwestycji oświatowej na ul.Harcerskiej.Interpelacja 147
Elżbieta Gapińska
27.03.2007
data złożenia interpelacji
I N T E R P E L A C J A
Przedmiot, temat interpelacji: Powstanie w ciągu 2-3 lat ośrodka wychowawczego dla młodzieży z terenu powiatu płockiego i miasta Płocka. Rozważenie możliwości przeznaczenia na ten cel planowanej inwestycji oświatowej na ul.Harcerskiej.
Uzasadnienie interpelacji: Młodzież wobec której Sąd Rodzinny i Nieletnich w Płocku orzekł środek wychowawczy w postaci umieszczenia w placówce wychowawczej oczekuje miesiącami na miejsce. Sytuacja taka powoduje poczucie bezkarności oraz pogłębianie w konsekwencji procesu demoralizacji. Wpływa także negatywnie na środowisko szkolne danego ucznia.
Wnioski, ewentualne źródła finansowania: -
Załączniki:-
Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji: -
/-/ Elżbieta Gapińska
- Data publikacji: 18 lat temu (czwartek, 29 marca 2007, godzina 07:05)
- Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
- Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
- Ilość wyświetleń: 2 696 661
- Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji