Piotr Szpakowicz / 2007-09-17 / 441
Przedmiot, temat interpelacji: Proszę o wykonanie odrębnego dojazdu do zespołu budynków tzw. „tarasowców” i innych budynków wielorodzinnych realizowanych na osiedlu Zielony Jar m.in. przez MZGM – TBS Sp. z o.o. w Płocku.

Interpelacja 441

Piotr Szpakowicz

Płock, 17.09.2007 r.

I N T E R P E L A C J A

 Przedmiot, temat  interpelacji: Proszę o wykonanie odrębnego dojazdu do zespołu budynków tzw. „tarasowców” i innych budynków wielorodzinnych realizowanych na osiedlu Zielony Jar m.in. przez MZGM – TBS Sp. z o.o. w Płocku.
 
Uzasadnienie interpelacji: Od kilkunastu miesięcy (od rozpoczęcia budowy tzw. „tarasowców”) pod oknami mieszkańców budynków wielorodzinnych przy ul. Wańkowicza 47, 49, 52 oraz budynków jednorodzinnych przy w/w ulicy przez cały dzień odbywa się ruch samochodami ciężarowymi (wywrotki, betoniarki), ciężkim sprzętem budowlanym (koparki, ładowarki). Towarzyszy mu ogromny hałas i zanieczyszczenia (kurz, a w dni deszczowe błoto).  W wyniku tego zostały zniszczone poziome ograniczniki szybkości.
W związku z oddaniem do użytku realizowanych budynków wielorodzinnych i planach dalszej rozbudowy osiedla w kierunku północnym w najbliższym czasie nastąpi wzrost natężenia ruchu. Spowoduje to zwiększenie poziomu hałasu oraz bezpieczeństwa mieszkańców ul. Wańkowicza.  
 

Załączniki:
Mapka – plan sytuacyjny

/-/ Piotr Szpakowicz

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 16 lat temu (środa, 03 października 2007, godzina 09:30)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 696 558
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji