Zenon Sylwester Wiśniewski / 2003-06-05
W sprawie wstrzymania budowy kolejnego hipermarkietu w Płocku przy ulicy Gałczyńskiego.

Zenon Sylwester Wiśniewski       


Płock, 05.06.2003 r.INTERPELACJA


Temat: W sprawie wstrzymania budowy kolejnego hipermarkietu w Płocku przy ulicy Gałczyńskiego.


Uzasadnienie: Od kilku dni widać prace przygotowawcze tuż obok budynku politechniki i stacji paliw PKN ORLEN. Jest to zaskakujący fakt tym bardziej że nie przypominam sobie by rada miasta Płocka wydała pozwolenie na budowę kolejnego hipermarkietu w naszym mieście.
 Proszę o wyjaśnienie mi i moim wyborcom dla kogo i na co zostało wydane pozwolenie budowlane?
Proszę o załączenie do odpowiedzi decyzji – pozwolenia Urzędu Miasta Płocka na budowę (która tam jest obecnie prowadzona) z opisem całego procesu dochodzenia do pozwolenia budowy wraz z dokumentacją od początku tj. od warunków zabudowy aż do pozwolenia.


 Jest to bardzo ważna decyzja, w czasie tak dużego bezrobocia w naszym mieście. Jak również w kontekście zakończonej niedawno kontroli w ratuszu prowadzonej przez NIK-owskich kontrolerów. Kontrola ta, wykazała wiele nieprawidłowo wydanych pozwoleń na budowę jednego z płockich hipermarkietów.
 Wnioskuje by Prezydent Płocka dokonał wnikliwej analizy wydanych pozwoleń (o ile zostały one wydane) oraz wstrzymał budowę kolejnej hali handlowej w centrum miasta Płocka, która może skutecznie zniszczyć płocki handel i ludzi w nim zatrudnionych. Zenon Sylwester Wiśniewski  

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 20 lat temu (poniedziałek, 16 czerwca 2003, godzina 13:15)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 696 390
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji