Łukasz Maria Pietrzak, Interpelacja Nr 1613 z dnia 8 lutego 2022r.
Naprawa furtek, siatki w ogrodzeniu, ogrodzenia oraz osłon nasadzeń na psim wybiegu, przy parku Północnym na osiedlu Podolszyce Północ

Radny Rady Miasta Płocka                                                                                                             Płock, 04.02.2022 r.
Łukasz Pietrzak                                                                             INTERPELACJA


Dotyczy: Naprawa furtek, siatki w ogrodzeniu, ogrodzenia oraz osłon nasadzeń na psim wybiegu, przy parku Północnym na osiedlu Podolszyce Północ.


    W imieniu Rady Mieszkańców Osiedla Podolszyce Północ zwracam się z prośbą o dokonanie napraw furtek i siatki w ogrodzeniu na psim wybiegu przy parku Północnym na osiedlu Podolszyce Północ.

 Uzasadnienie:
Rada mieszkańców osiedla zwróciła się do mnie z prośbą o  interwencję odnośnie zacinających się furtek służących do wejścia na teren psiego wybiegu. By je otworzyć trzeba użyć dużo siły.  Prosimy także o przeprowadzenie napraw bądź poprawy montażu siatki zamontowanej w ogrodzeniu. Siatka jest powyginana i nieszczelna, miejscami jej brakuje – przedstawiają to załączone zdjęcia. Mieszkańcy doraźnie próbowali ją poprawiać tak, by zapewnić szczelność ogrodzenia i bezpieczeństwo wolno biegającym zwierzętom na psim polu. Mimo to, wymaga ono naprawy przez odpowiednie służby. Proszę także o naprawę ogrodzenia w tylnej części wybiegu, od strony górki saneczkowej, są tam wyrwane dwa przęsła i wystają druty. Stwarza to naprawdę duże zagrożenie dla naszych czworonogów biegających po psim parku. Wymienione naprawy są niezbędne, aby psi wybieg spełniał swoją rolę. Poprawy wymagają także osłony nasadzeń znajdujących się na terenie wybiegu.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej oraz Rady Mieszkańców Osiedla Podolszyce Północ prośby.
                                                                                                      Łączę wyrazy szacunku,
                                                                                                            Łukasz PietrzakDokumenty:
Metryka dokumentu
 • Data publikacji: 4 miesiące temu (wtorek, 15 lutego 2022, godzina 12:05)
 • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
 • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
 • Ilość wyświetleń: 166
 • Data ostatniej aktualizacji: wtorek, 22 lutego 2022, godzina 11:51
 • Historia aktualizacji

 • 22 lutego 2022, godzina 11:51 Aktualizacja dokumentu
  15 lutego 2022, godzina 12:08 Aktualizacja dokumentu
  15 lutego 2022, godzina 12:05 Aktualizacja dokumentu