Wioletta Maria Kulpa / 2017-06-22 / 1737
Ustawienie lustra drogowego naprzeciw wyjazdu z drogi wewnętrznej przy bloku Kochanowskiego 3A

Płock, dnia 22.06.2017 r.


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka                   


INTERPELACJA


dotyczy lustra drogowego naprzeciw wyjazdu z drogi wewnętrznej przy bloku Kochanowskiego 3A


W październiku 2016 roku prosiłam o ustawienie lustra drogowego dla mieszkańców osiedla Kochanowskiego, którzy bardzo często korzystają z wewnętrznego wyjazdu przy bloku Kochanowskiego 3A, tu również znajdują się garaże. Widoczność przy wyjeżdżaniu z drogi wewnętrznej jest ograniczona z uwagi na parkujące samochody wzdłuż ulicy Kochanowskiego.
W odpowiedzi Pan Wiceprezydent Piotr Dyśkiewicz  poinformował mnie oraz mieszkańców, że lustro zostanie umieszczone po zatwierdzeniu stałej organizacji ruchu i znalezieniu środków w budżecie miasta. W związku z faktem realizacji nowego budżetu mam szczerą nadzieję, że środki zostały zarezerwowane, proszę o określenie kosztu zakupu i montażu lustra drogowego.
Nadmieniam, że z tego wyjazdu korzysta codziennie kilkadziesiąt osób, natomiast z parkingu wewnętrznego Urzędu Miasta Płocka od ulicy Zduńskiej korzysta niewielka ilość osób, natomiast budżet miasta Płocka mógł udźwignąć koszt zakupu i montażu lustra drogowego dla urzędników wyższego szczebla korzystających z dziedzińca wewnętrznego UMP.
Proszę o informację, kiedy może nastąpić montaż lustra drogowego dla mieszkańców osiedla Kochanowskiego, zaznaczam że szczególnie jest to istotne dla poprawy bezpieczeństwa osób włączających się do ruchu z drogi wewnętrznej.

Wioletta Kulpa

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 6 lat temu (poniedziałek, 26 czerwca 2017, godzina 10:53)
  • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
  • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
  • Ilość wyświetleń: 2 695 778
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji