Wioletta Maria Kulpa / 2016-12-16 / 1456
Wprowadzenie bezpłatnego miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Starym Rynku

Płock, dn. 15.12.2016


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka
INTERPELACJA


dot. wprowadzenia bezpłatnego miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Starym Rynku


Na wniosek mieszkańców proszę o wydzielenie bezpłatnego miejsca (koperty) parkingowego dla osób niepełnosprawnych przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku.
Teren jest administrowany przez miejską spółkę Agencję Rewitalizacji Starówki, dlatego proszę w imieniu mieszkańców o podjęcie decyzji skierowanej do osób starszych i niepełnosprawnych, których nie stać na zapłacenie opłaty za taxi, a także będąc niepełnosprawnymi ruchowo nie są w stanie dojść do Sanktuarium od najbliższego przystanku autobusowego.
Uważam, że wydzielenie jednego miejsca dla osób niepełnosprawnych nie objętego strefą płatnego parkowania nie wpłynie znacznie na uszczuplenie budżetu spółki, tym bardziej że opłata jest bardzo wygórowana, jeżeli wynosi 5 złotych za godzinę postoju.

 

/-/ Wioletta Kulpa

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 7 lat temu (piątek, 16 grudnia 2016, godzina 11:32)
  • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
  • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
  • Ilość wyświetleń: 2 696 326
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji