Komisje Rady Miasta
Lista oraz skład komisji rady miasta.

Komisje Rady Miasta Płocka w kadencji 2018-2023

KOMISJA REWIZYJNA

1. Anna Derlukiewicz – wiceprzewodnicząca
2. Jacek Jasion
3. Marta Krasuska – przewodnicząca
4. Piotr Kubera
5. Wioletta Kulpa
6. Jerzy Seweryniak
7. Łukasz Pietrzak

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW i PETYCJI

1. Daria Domosławska – wiceprzewodnicząca
2. Tomasz Kominek – przewodniczący
3. Piotr Kubera


KOMISJA SKARBU, BUDŻETU I GOSPODARKI FINANSOWEJ

1. Tomasz Kolczyński
2. Tomasz Korga
3. Iwona Krajewska
4. Marta Krasuska
5. Wioletta Kulpa
6. Łukasz Pietrzak - wiceprzewodniczący
7. Małgorzata Struzik – przewodnicząca

KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ

1. Andrzej Aleksandrowicz
2. Anna Derlukiewicz – przewodnicząca
3. Artur Jaroszewski
4. Jacek Jasion
5. Tomasz Korga
6. Lech Latarski – wiceprzewodniczący
7. Adam Modliborski

KOMISJA INWESTYCJI, ROZWOJU I BEZPIECZEŃSTWA MIASTA

1. Andrzej Aleksandrowicz
2. Artur Jaroszewski
3. Teresa Kijek
4. Tomasz Kolczyński
5. Tomasz Kominek
6. Lech Latarski
7. Tomasz Maliszewski – przewodniczący
8. Jerzy Seweryniak – wiceprzewodniczący

KOMISJA EDUKACJI, ZDROWIA I POLITYKI SPOŁECZNEJ

1. Edward Bogdan
2. Leszek Brzeski
3. Łukasz Chrobot
4. Daria Domosławska – przewodnicząca
5. Teresa Kijek
6. Marek Krysztofiak
7. Małgorzata Ogrodnik
8. Mariusz Pogonowski – wiceprzewodniczący
9. Małgorzata Struzik

KOMISJA KULTURY, SPORTU i TURYSTYKI

1. Edward Bogdan
2. Leszek Brzeski
3. Łukasz Chrobot – wiceprzewodniczący
4. Iwona Krajewska – przewodnicząca
5. Marek Krysztofiak
6. Tomasz Maliszewski
7. Adam Modliborski
8. Małgorzata Ogrodnik
9. Mariusz Pogonowski


DORAŹNA KOMISJA DS. ORGANIZACJI PRACY
1. Tomasz Korga
2. Iwona Krajewska – wiceprzewodnicząca
3. Wioletta Kulpa
4. Lech Latarski – przewodniczący


DORAŹNA KOMISJA INWENTARYZACYJNA

1. Jacek Jasion – przewodniczący
2. Małgorzata Ogrodnik - wiceprzewodnicząca


Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 17 lat temu (wtorek, 17 czerwca 2003, godzina 10:31)
  • Osoba publikująca: Konrad Kozłowski
  • Nadzór nad treścią: Konrad Kozłowski
  • Ilość wyświetleń: 2 696 614
  • Data ostatniej aktualizacji: czwartek, 03 października 2019, godzina 15:47
  • Historia aktualizacji

  • 03 października 2019, godzina 15:47 Aktualizacja danych
    01 lipca 2019, godzina 12:15 Aktualizacja danych
    13 grudnia 2018, godzina 15:13 Aktualizacja danych
    28 października 2015, godzina 14:03 Aktualizacja danych
    19 grudnia 2014, godzina 12:38 Aktualizacja danych
    25 listopada 2014, godzina 13:49 Aktualizacja danych
    11 marca 2013, godzina 14:00 Aktualizacja danych
    26 marca 2012, godzina 14:15 Aktualizacja danych
    09 grudnia 2011, godzina 14:48 Aktualizacja danych
    28 października 2011, godzina 10:05 Aktualizacja danych
    05 września 2011, godzina 13:46 Aktualizacja danych
    31 marca 2011, godzina 09:08 Aktualizacja danych
    28 stycznia 2011, godzina 14:12 Aktualizacja danych
    07 grudnia 2010, godzina 08:26 Aktualizacja danych
    26 marca 2009, godzina 06:56 Aktualizacja danych
    28 marca 2008, godzina 10:57 Aktualizacja danych
    29 lutego 2008, godzina 08:59 Aktualizacja danych
    28 lutego 2008, godzina 11:42 Aktualizacja danych
    11 lutego 2008, godzina 15:06 Aktualizacja danych
    13 grudnia 2007, godzina 12:12 Aktualizacja danych
    07 grudnia 2007, godzina 13:57 Aktualizacja danych
    02 stycznia 2007, godzina 11:56 Aktualizacja danych