Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 697
Wniosek trzech Klubów Radnych w Radzie Miasta Płocka ws. dofinansowania działalności Biblioteki Zielińskich w Płocku

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaInterpelacja


dot. wniosku trzech Klubów Radnych w Radzie Miasta Płocka ws. dofinansowania działalności Biblioteki Zielińskich w Płocku


Podczas sesji październikowej skierowałam pytanie do Pana Prezydenta, czy przeanalizowano już formułę pomocy ze strony miasta w zakresie dofinansowania działalności bieżącej Biblioteki Zielińskich. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi na zadane pytanie.
8 października br. Pan Prezydent zaprosił Radnych i Zarząd TNP, aby pochylić się nad wnioskiem trzech Klubów Radnych. Minął ponad miesiąc od dnia naszego spotkania i jest to wystarczający czas, aby przedstawić pewną propozycję, która dawałaby większą stabilizację działalności biblioteki. Tym bardziej, iż jest to ostatni moment tworzenia budżetu na 2016 rok, a o takie zapisy gwarantujące pewne środki na funkcjonowanie biblioteki prosili radni w treści apelu do Pana Prezydenta.
W związku z powyższym proszę o pełną informację w tym zakresie, nad jaką formułą prawną Państwo się zastanawialiście, aby wesprzeć działalność bieżącą Biblioteki Zielińskich, a także czy znalazły się stosowne zapisy w projekcie budżetu 2016 roku.

/-/ Wioletta Kulpa

Metryka dokumentu
  • Data publikacji: 8 lat temu (poniedziałek, 16 listopada 2015, godzina 12:05)
  • Osoba publikująca: Agnieszka Kopera
  • Nadzór nad treścią: Agnieszka Kopera
  • Ilość wyświetleń: 2 696 106
  • Dokument nie był aktualizowany od momentu publikacji